Летен Разгорен Ракав Еднобојни Женски Блузи Блузи
Неодамнешно

Летен Разгорен Ракав Еднобојни Женски Блузи Блузи

DEN 182.24

Достапно на барање

Пакетот Вклучува : 1 х Жени Врвови,. Материјал : Памук+Полиестер,. Супер удобен за носење, уникатен стил, ве прави поубави, модни, секси и елегантни.". Забелешка : може да има 2-3% разлика според рачното мерење. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. *Разгорен Ракав. *Обични Врвови. * Жените Мода .

Повеќе детали

Избор на купувачи