Вбигер Женски Чанти За Рамо Чанти За Вкрстено Тело Торба Торба Со Прилагодливи Рачки За Шопинг Патување, Тегет Печатена Шема
Неодамнешно

Вбигер Женски Чанти За Рамо Чанти За Вкрстено Тело Торба Торба Со Прилагодливи Рачки За Шопинг Патување, Тегет Печатена Шема

DEN 2.33

Достапно на барање

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Џиуксингсинг од Пазарот На Џојбај.Женски Врвен Квалитет-Изработен од цврст и отпорен на кинење најлон со фина изработка, помага да се понуди издржливо и практично искуство за употреба. Голем Капацитет-Опремен со голем главен оддел и повеќе џебови, способен да држи мобилен телефон, паричник, преклопен чадор, шише со вода и други дневни резерви. Внимателен Дизајн-Специјално дизајниран со заден џеб против кражба, ви овозможува да складирате некои скапоцености во него за да го направите вашето патување полесно и побезбедно. Метални Додатоци-Опремени со метални патенти за мазно и издржливо лизгање и прилагодлив ремен за рамо за лесно прилагодување на соодветната должина за совршено да се вклопите, ви овозможува да ја сервирате како торба за рамо и чанта за вкрстено тело. Широка Примена-со совршена комбинација на креативна шема и едноставна структура, погодна за разни секојдневни прилики како шопинг, запознавање, работа и собирање.

Повеќе детали

Избор на купувачи