Женски столбни фау велур странични чизми чизми
Неодамнешно

Женски столбни фау велур странични чизми чизми

DEN 1.00

Достапно на барање

Страничните поделени чизми од страна на Brinley Co. има меки велур на велур, кои се издигнуваат веднаш над глуждовите и прикажуваат стилски сплит на странична V. Деталите за метални обетки граничи со разделениот преглед за да додадете шик украс, а наредените блок потпетици ја завршуваат висината на стилот на потпетиците : 1 1/2-инчи. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 3 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Фаукс велур. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 480.00
Пофалбата: