Секси рејтински мрежи чиста платформа за танчерски петии сандали
Неодамнешно

Секси рејтински мрежи чиста платформа за танчерски петии сандали

DEN 3.00

Достапно на барање

Дајте му на вашиот изглед на глам со овие зачудувачки искра брилијантно со овие сандали за бутани на глуждот на глуждот. Одликувајќи се околу Rhinestones на мрежниот материјал горе со затворање на задниот дел. Овие извонредни сандали за танцување со чиста платформа од 2 инчи и небесно високо 6 инчи, чиста потпетица и завршија со вметната манда за удобност и текстурална не-сродна гумена надворешна плоча, овие потпетици ќе ја дадат вашата облека (и висина) што дополнителен омф . PU материјал горниот, PU Leded insole и гумена надворешна плоча. Висина на пета од 6 инчи, платформа од 2 инчи.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 3.33
Пофалбата:

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 573.44
Пофалбата: