Кпоплк Женски Чизми Глужд Женски Чизми Мода Удобен Зашилен Прст Дебела Пета Зимски Зашилени Високи Потпетици
Неодамнешно

Кпоплк Женски Чизми Глужд Женски Чизми Мода Удобен Зашилен Прст Дебела Пета Зимски Зашилени Високи Потпетици

DEN 383.84

Достапно на барање

Женски Чизми Чизми До Глужд Женски Чизми Мода Удобен Зашилен Прст Дебела Пета Зимски Зашилени Високи Потпетици Пол : Жени/Девојче. Горниот Материјал : СТП. Единствен Материјал : Гума. Материјал : СТП. Влошка Материјал : СТП. Сезона : Пролет, Aut, Зима. Соодветни Сцени : Отворено/Секојдневно/Забава/Плажа/Работа/Одмор. Стил : Секојдневен,Моден. Стил На Пети : Зашилен. Метод На Затворање : Лизгање. Пета Висок Стил : Плоштад. Зголемете Високо : НЕ. Должина на цевката : НЕ. Обем на цевка : НЕ. Чевли Пета Висока : 7см/2.75". Висина на платформата : 1см/0,39" Материјал,удобен и Мек,Го Намалува Стресот На Зглобовите,го зајакнува и Тонизира,го подобрува Држењето на Телото. Совет Дизајн Стилски, Поглед, Личност, Имаме Повеќе Големини Дизајн На Боја За Вас И Вашите Семејство Или Љубовник Или Пријатели Изберете. Погоден за Одење На Отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и Други Прилики, Цврста И Стилска боја. Обични Чевли, Чевли На Плажа, Чевли За Венчавки ,Чевли За Забави, Нелизгачки,Лесни, Лесно Се Носат За Дишење Полетување!. ПРИЛИКИ : овие чевли се неопходен додаток за дами. Чизмите можете да ги носите во секоја пригода, како секојдневно носење, свадба, забава, работа или шопинг, состаноци и шопинг, па дури и клупска ноќ. Погоден за забава, забава За Ноќта на Вештерките, забави За Божиќни костими, настани за косплеј и конвенции, тематски забави, театарски продукции или секојдневно облекување.

Повеќе детали

Избор на купувачи