Ournourneуни колекција женски мег чизми за возење потпетици
Неодамнешно

Ournourneуни колекција женски мег чизми за возење потпетици

DEN 1.33

Достапно на барање

Создадете прекрасен зимски изглед со колекцијата Meg Boot By Journee. Овој багажник е материјал за велур со сложена ткаена детали однадвор. Стилот на високо ниво на коленото и обликот на тркалезни пети го комплетираат овој шармантен дизајн. Во колекцијата Journee, нашите стилови на подигање ќе ја имаат вашата облека да изгледа дури и подобро од порано. Тие ќе ви го дадат тој завршен допир што ќе ја има вашата облека да изгледа директно од списание. Висина на пета : 1 1/4-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 13 1/2 инчи. Обем на теле : 15 инчи. Врвен обем : 15 1/4 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина . чизми. Секојдневен.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 2.33
Пофалбата: