Женски Skailar lug log oup boot up boot
Неодамнешно

Женски Skailar lug log oup boot up boot

DEN 640.00

Достапно на барање

Преземете незгоден чекор облечен во нашиот скијач. Овој стил на борба за подигање е направен од човечки материјали и го карактеризира нашиот класичен дизајн на чипка со метални громи по должината на вратилото. Завршено на нашиот нов густ гумен лагер ѓон со тонски детали по должината на работ. Направено за цел ден носење во нашата анатомски контурирана нога. Контурирана нога. Странична зип. 2 -инчен lug ѓон.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 480.00
Пофалбата:

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 3.33
Пофалбата: