Дтидтпе Зимски Палта За Жени, Женска Цврста Јакна За Дожд Надворешна Качулка Водоотпорен Мантил Ветроупорен Долг Капут Виолетова
Неодамнешно

Дтидтпе Зимски Палта За Жени, Женска Цврста Јакна За Дожд Надворешна Качулка Водоотпорен Мантил Ветроупорен Долг Капут Виолетова

DEN 2.33

Достапно на барање

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Големина : S САД : 6 велика БРИТАНИЈА : 10 еу : 36 биста : 100см/39.37" рамо ДО РАКАВ : 70см/27.5" Должина : 77см/30.31" . Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 105см/41.34 "Рамо До Ракав : 71см/27.9 "Должина : 78см/30.71". Големина : Л САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110см/43.31 "Рамо До Ракав : 72см/28.3 "Должина : 79см/31.10". Големина : XL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 115cm/45.28 "Рамо До Ракав : 73cm/28.7 "Должина : 80cm/31.50". Големина : XXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 120cm/47.24 "Рамо До Ракав : 74cm/29.1 "Должина : 81cm/31.89". Големина : XXXL САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 125cm/49.21 "Рамо До Ракав : 75cm/29.5 "Должина : 82cm/32.28". Големина : XXXXL САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 130cm/51.18 "Рамо До Ракав : 76cm/29.9 "Должина : 83cm/32.68". Големина : XXXXXL САД : 20 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 24 ЕУ : 50 Биста : 135cm/53.15 "Рамо до Ракав : 77cm/30.3" Должина : 84cm/33.07 " Женски Палта. Женска Цврста Јакна За Дожд Надворешна Качулка Водоотпорен Мантил Ветроупорен Долг Капут овој секојдневен капут се одликува со дизајн на почва, патент и ракав за прилагодување . Лесна и нееластична ткаенина. Лабава фит силуета. Сезона : Зимски Пол : Женски Повод : Дневен, Секојдневен Материјал : Тип На Памучна Мешавина : Цврст Стил : лежерна должина на Ракавот : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 Х Кошула. Нашата страст помага-дали луѓето прават повеќе. Ние сме посветени на дизајнирање облека што одговара на вашето тело, овозможувајќи ви слободно да се движите низ животот. Ние ви помагаме да ги бркате работите што ви носат радост и смеа. Работите што ве прават бестрашни и се надеваме затоа што вашата страст е она што ве прави уникатни. И она што те движи, не трогнува.

Повеќе детали

Избор на купувачи