Eashery sweatshirss жени дуксери со долги ракави кошули пуловер паѓаат облека со џеб обичен долг ракав џемпер џемпери екипаж џемпери жени жени
Неодамнешно

Eashery sweatshirss жени дуксери со долги ракави кошули пуловер паѓаат облека со џеб обичен долг ракав џемпер џемпери екипаж

DEN 272.96

Достапно на барање

Womenенска буква печати долга ракав џемпер, обичен блуза пулвер, цврста боја со качулка, широк врат Худисезон : есен. Пол : жени. Повод : Обичен. Материјал : полиестер. Тип на шема : Печати. Дебелина : Стандард. Пакет вклучуваат : 1 компјутерски блуза 【натпревар】 : Оваа модна дуксерија е лесно да се спари со обични панталони, фармерки, џоги. Создавање мода и прилично изглед во пролет, есен и зима. Исто така, можете да одговарате на сè што сакате внатре, како резервоарот, врвовите на земјоделските култури, елек, итн. Look.Suitable за секојдневен, секојдневен живот, работа, канцеларија, забава, датум, патување, дом, одмор, шопинг, улица, забава, на отворено или клуб . 【Карактеристики】 : Худи и џемпери, долги ракави, лабави, обични, преголеми, преголеми, преголеми, преголеми, преголеми, преголеми , стил на пулвер, супер мек, удобен и блиску до вашата кожа . Содржина на пакет : 1 x женски врвови. Метод на перење : машинско миење или миење на рацете . Совети за големина - Ве молиме, погледнете ја нашата табела со големина во описот или сликите на производот и пронајдете го најдоброто вклопување ; Пол : Femaleенски.

Повеќе детали

Избор на купувачи