Секси Танц Жени Со Долги Ракави Цветни Печатење Пуловер Дуксер Врвови
Неодамнешно

Секси Танц Жени Со Долги Ракави Цветни Печатење Пуловер Дуксер Врвови

DEN 478.08

Достапно на барање

Опис : . Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски, Мажи, Мажи, Момчиња, Господа. Стил : Женски Обични Дуксери Со Долги Ракави Лабава Пуловер Директно Топол Дуксер. Тип На Шема : Печатење Букви. Боја : Бела, Каки, Розова, Жолта, Црвена, Виолетова, Црна, Црвена Вино, Темносина, Сина, Сива (По Избор). Големина : S, M, L, XL, XXL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : 100% Полиестер. Деколте : Со Качулка. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Сезона : umn, Зима. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови. Карактеристики : . 1. Класичниот печатење се користи на овие врвови, што не е само лесно да го привлече вниманието на луѓето, туку и нека биде полн со личност и виталност. 2. Совршен со панталони, фармерки и хеланки, може да се носат кога датираат, работат, патуваат, партија, повик, одмор, итн. 3. Секојдневен унисекс стил, погоден за работа, канцеларија, датум и какви било активности на отворено. Содржина На Пакетот : . 1 х Врвови (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) МАТЕРИЈАЛ : 100% Полиестер,дише,лесен,мек, тенок пуловер џемпери дуксери. Мала тежина, Удобна и Мека ткаенина, Погодна за пролет ,aut и зима. КАРАКТЕРИСТИКА : Долг ракав,врвка за влечење,преден џеб од кенгур,тркалезна јака,модерен Дезен, Секојдневен Шик Стил. ПРИЛИКИ : Овој Дуксер Со Спфт Со Долги Ракави Погоден За Секојдневна,Забава, Работа, Датум, Училиште, Облека За Живеење,Патување, Теретана, Спортски Тренинзи, Одмор, Патување, улична облека или секојдневно секојдневно носење, тоа е одлична идеја за подарок За Божиќ, за празници. Задолжително нешто за модните жени да се комбинираат со фармерки, тексас шорцеви, панталони, здолништа, хеланки итн.Одличен Подарок за жени,дами,млади мажи,момчиња тинејџери,јуниори,тинејџерки. Забелешка : ве Молиме погледнете го мерењето на големината на сликите пред да нарачате.Измијте Препорачано Со Ладна Вода/Не Избелувајте/Закачувајте Или Исушете Ја Линијата.

Повеќе детали

Избор на купувачи