Женски Долги Елеци Јакни Возрасни Постулантни Активности Елеци За Супермаркети Службеничка Работна Облека
Неодамнешно

Женски Долги Елеци Јакни Возрасни Постулантни Активности Елеци За Супермаркети Службеничка Работна Облека

DEN 3.00

Достапно на барање

Возрасни постулант Активност Елек Супермаркет Елеци Службеник Работна Облека. Материјал : полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 120гр. големина На Пакетот : 0х0х0см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Јакни за Палто За Жени Прашина Без Ракави За Жени Реверзибилен Елек Џемпер Јакна Без Ракави Женски Елеци табела За Мода : . Големина : S Биста : 100cm/39.37" Рамо : 40cm/15.75" Должина : 61cm/24.02"Големина : M Биста : 104cm/40.94" Рамо : 41cm/16.14" Должина : 63cm/24.80"Големина : L Биста : 108cm/42.52" Рамо : 42cm/16.54" Должина : 65см/25.59"големина : xl биста : 112cm/44.09" рамо : 43cm/16.93" должина : 67cm/26.38"големина : xxl Биста : 116cm/45.67" Рамо : 44cm/17.32" Должина : 69cm/27.17"големина : xxxl биста : 120cm/47.24" рамо : 45см/17.72" должина : 71см/27.95" елек е изработен Од Квалитетен полиестер. Тен Елек Долги Жени Долг Елек Долги Палта За Жени Женски Зимски Капут Долга Зимска Деловна Облека за Жени. Идеален Како Комерцијална Тимска Работа За Супермаркет, Продавници, Продавници За Хардвер, Услуги За Чистење Или Услуги; Може Да Се Носи Како Секојдневен Елек. Женски Елеци Мода Фустан Јакна За Зимски Жени Долг Џемпер Елек За Жени Долг Елек За Жени. С : Биста : 34 "- 37", Должина : 25.5". Овој Елек Доаѓа Во Унисекс Сад Големина. Мажите Треба 1 Големина Нагоре. Масна Елек Женски Отворено Рекреација Елеци Долго Палто Жени Јуниори Елек Жени Лесен Елек со Џебови. Одликувајќи Се Со Деколте Во Форма На V, Затворање Со Патент И Дизајн на Удобност. Женски Елек Дами Ватиран Екстра Долг Двојно Вграден Капут Без Ракави За Жени. Лесен и Со Повеќе џебови За Чување на Се што Ви Треба. Безгранична Елек Жените Падне Палто Жени Опремени Елек Елек Целна Дама Жените Облека.

Повеќе детали

Избор на купувачи