Шарени Крпеница Жени Плетени Џемпер Обични Пуловери
Неодамнешно

Шарени Крпеница Жени Плетени Џемпер Обични Пуловери

DEN 1.00

Достапно на барање

Пакетот Вклучува : 1 х Женски Врвови,. Шема : Лента,. Материјал : Памук, Полиестер,. Должина На Ракавот : Долго;. . Супер удобен за носење, уникатен стил, ве прави поубави, модни, секси и елегантни.". Забелешка : може да има 2-3% разлика според рачното мерење. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. *Плетен Џемпер. *Шарени. * Жените Мода .

Повеќе детали

Избор на купувачи