Женски Долги Ракави Екипажот Вратот Вафли Плетени Блуза Кошули Обични Лабави Преголеми Пуловер Џемпер Џемпер Врвови
Неодамнешно

Женски Долги Ракави Екипажот Вратот Вафли Плетени Блуза Кошули Обични Лабави Преголеми Пуловер Џемпер Џемпер Врвови

DEN 2.00

Достапно на барање

: Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 109см/42. Сезона : Пролет, Лето,Fall Fall.79" Ракав : 41см/16. каваи дуксер;врвови со туника со долги ракави за жени;јакни за долна облека за девојки женски секојдневни врвови;бели врвови од корсет за жени;ќебе со качулка за жени;врвови за ноќни состаноци за жени;ј2к качулка;црна блуза за жени облечени;женски деловни обични врвови;жени со мала тежина кардиган;плус големина корсет врв;кардиган со 3/4 ракави за жени;женска бела кошула со копчиња;жени јакни за дожд;жолт кардиган за жени;женски врвови секојдневни;жени од руно јакна;основни резервоари за жени;врвови од корсет за жени;сина качулка;слатки дуксери;женски блузи и блузи секојдневни;црвени кошули за жени;црни блузи за жени;. Големина. Големина.88 "Ракав : 38см/14.

Повеќе детали

Избор на купувачи