Софија фармерки, женски роза кривини со висок пораст, фармерки од полите
Неодамнешно

Софија фармерки, женски роза кривини со висок пораст, фармерки од полите

DEN 1.00

Достапно на барање

Искажано полите тотално ги засилува гроздоберните вибрации со учтивост на фармерките на Софија од Софија Вергара - сега оди во вашиот стил. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : unos ruedos raídos Elevante totalmente las vibras гроздобер, Cortesía de Sofia Jeans de Sofia vergara. Ahora ve y luce tu estilo. Ексклузивен en. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'8-1/2 ”, половината : 25”, биста : 32 ”, колкови : 36”/Medidas Aproximadas de la Modelo : estatura : 5'8-1/2 "; Cintura : 25" ; Busto : 32 "; Caderas : 36". Омилен модел е носење со големина 4/la modelo que se presenta viste una talla 4. приближно. In Seam : 27 "/largo de Enterepierna aproximado : 27". Hi-Rise; Skinny Fit/Cintura Alta; Talle Ajustado. Затворање на копчињата за летање/Bragueta de Botones. Стајлинг со пет џебови со метални навртки за потписи/Diseño de Cinco Bolsillos Con Remaches Metálicos Exclusivos. Искинати пом/рудос rasgados. Зошто ќе го сакате : Запознајте го вашиот нов најголем хит; направено со допир на истегнување. /Por qué te Encantarán : este es tu nuevo gran éxito; елабарадос con un toque de elasticidad. 56% памук/24% вискоза/19% полиестер/1% еластан/56% алгодон; 24% вискоза; 19% Полистер; 1% еластано. Машина за перење/лавар а máquina. Увезено/artículo увоздо. Фармерки на Софија од женските потресени фармерки на Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Повеќе детали

Избор на купувачи