Wrangler® Крајната Јава Жан Врба Bootcut
Неодамнешно

Wrangler® Крајната Јава Жан Врба Bootcut

DEN 1.00

Достапно на барање

Дефинитивно ќе сакате да ги однесете овие фармерки на возење. Овие Врвни Фармерки За Јавање Фармерки За Подигање од Wrangler® доаѓаат со сите карактеристики на изведба треба да седнете во удобност, вклучувајќи нога за подигање, растеглива ткаенина што се движи со вас, повисок појас на грбот за дополнителна покриеност и вклопување што ќе ви се допаднат на вашите облини. Редовно вклопување. Среден пораст. Нога За Подигање. Вградено седиште и бутот. Повисоко во појасот за перформанси на грбот. Неограничено движење. Шевовите на задните панели. 93,5% Памук, 5% Еластерел, 1,5% Спандекс. Стил # 10 WRW60 RA.

Повеќе детали

Избор на купувачи