Жени Aut Еластична Плус Лабава Тексас Обична Врвка За Влечење Плус Исечени Фармерки Забелешка Ве Молиме Купете Една Или Две Големини Поголеми
Неодамнешно

Жени Aut Еластична Плус Лабава Тексас Обична Врвка За Влечење Плус Исечени Фармерки Забелешка Ве Молиме Купете Една Или Две

DEN 447.68

Достапно на барање

2018 Жени Women Еластична Плус Лабава Тексас Обични Исечени Фармерки Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Удобен материјал, погоден за различни прилики,сигурен сум дека Ќе ви се допадне информации За Производот : Сезона : Пролет,Лето,Aut,Зима Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Тип На Тексас Шема : Без Декорација : Еластичен Стил : Мода Должина : Целосна Должина Одговара : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 pcwomenени Фармерки Големина На Половината Должина НА Колкот XXXXXL 84cm/33.0" 122см/48.0" 105см/41.3" Големина : Хххххл Половината : 84см/33.0" Колк : 122см/48.0" Должина : 105см/41.3" женски фармерки. Сосема нов и издржлив.

Повеќе детали

Избор на купувачи