Единствени поволни цени, еластична еластична висока половината со високи половини, мини суспензија здолниште
Неодамнешно

Единствени поволни цени, еластична еластична висока половината со високи половини, мини суспензија здолниште

DEN 383.84

Достапно на барање

Ова мини симпатично здолниште е одлично за дами и тинејџери, совршено за спарување со основна мета или кошула. Мулти-строгиот дизајн ја покажува вашата тенок половината. Дизајнот на грбот со патент го олеснува облекувањето нагоре и надолу. Добро оди со кој било врв и ја прави најсечената облека за пролет или лето. Меѓународна големина на мерење (во инчи) Girth Должина на здолништа - 22 7/8 15 3/4s - 24 3/4 - -16 3/8m 26 3/4 - - 16 7/8 L - 29 7/8 17 1/2xl - 33 1/8 18 1/82 XL - 35 - 18 3/43 XL - 37 - 19 1/4 Мерењето на должината е од половината до дното. Единствени поволни цени за женски костими за Ноќта на вештерките, еластична висока половината мини суспензија здолниште 95% полиестер, 5% спандекс. Затегнати ленти. Изложен патент назад. Здолниште на женски суспензија. Машинско миење ладно. Моделот се носи во големина xs : Висина : 5ft 4inches, градите : 31 7/8inches, половината : 24 инчи, колк : 35 7/8inches. Повод : Канцеларија, интервју, забава, секојдневно, денови на Ноќта на вештерките, Божиќни денови, датира, вечер.

Повеќе детали

Избор на купувачи