Кетијх-чн Секојдневни Фустани За Жени Трендовски Фустан Со Возбудливи Нивоа Паѓаат Линија Замав Плетени Фустани Портокалова, 5XL
Неодамнешно

Кетијх-чн Секојдневни Фустани За Жени Трендовски Фустан Со Возбудливи Нивоа Паѓаат Линија Замав Плетени Фустани Портокалова,

DEN 399.84

Достапно на барање

Обични Фустани За Жени 2023 Трендовски Фустан Со Возбудливи Нивоа Паѓаат Линија Замав Плетени Фустани Дебелина : табела Со Стандардна Големина : . Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 32 Биста : 94см/37.01" Рамо : 33см/12.99" Ракав : 60см/23.62" Должина : 135см/53.15"Големина : М Големина НА САД : 6 Велика Британија Големина : 10 Еу Големина : 34 биста : 99см/38.98" Рамо : 34см/13.39" Ракав : 61см/24.02" должина : 136см/53.54"големина : л големина на сад : 8 велика британија големина : 12 еу големина : 36 биста : 104см/40.94" рамо : 35см/13.78" ракав : 62СМ/24.41" ДОЛЖИНА : 137см/53.94"големина : xl Големина на сад : 10 велика британија големина : 14 еу големина : 38 Биста : 109см/42.91" РАМО : 36см/14.17" ракав : 63см/24.80" должина : 138см/54.33"големина : ххл големина На Сад : 12 велика британија големина : 16 еу големина : 40 Биста : 114см/44.88" Рамо : 37см/14.57" ракав : 64см/25.20" Должина : 139СМ/54.72"ГОЛЕМИНА : Хххл сад големина : 14 велика британија големина : 18 еу големина : 42 биста : 119см/46.85" рамо : 38см/14.96" ракав : 65см/25.59" Должина : 140см/55.12"Големина : ххххл сад големина : 16 Велика Британија Големина : 20 еу големина : 44 биста : 124см/48.82" рамо : 39см/15.35" ракав : 66см/25.98" должина : 141см/55.51"големина : хххххл сад големина : 18 велика британија големина : 22 еу големина : 46 биста : 129СМ/50.79" Рамо : 40см/15.75" ракав : 67см/26.38" должина : 142см/материјал од 55,91 инчи : Фустанот Е направен Од Лесна Ткаенина, и е толку пријателски за кожата И дише, лабавиот дизајн ви носи Удобно Искуство При Носење. Натпревар : одлично е и да го спарите овој модерен фустан со висока пета, сандали, капи, ѓердан и обетки за шик изглед. Дизајн : женски долг ракав v вратот плажа сарафан, боемски празник партија кафтан должина на коленото фустан, мода плус големина маица фустани.Може да изгледате потенок со носење лабав фустан со v вратот. Повод : Совршен за фустан за носење на работа, забава, коктел, семеен собир, состанок или само за секојдневно облекување. Машинско перење ладно со слична боја.

Повеќе детали

Избор на купувачи