Massionенски моден екипаж врат лабава долга ракав цврста боја руфле ракав на глуждот, замав долг фустан жени врвови
Неодамнешно

Massionенски моден екипаж врат лабава долга ракав цврста боја руфле ракав на глуждот, замав долг фустан жени врвови

DEN 1.00

Достапно на барање

Fashionенски моден тркалезен врат лабав долг ракав цврст фустан на глуждот замав долг фустан 1. Тоа е изработено од високо квалитетни материјали, издржлив дополнување за вашето секојдневно облекување 2.-стабилно и моден дизајн ве прават попривлечни 3. Грејт за забава, секој ден, јас сум, јас сум Секако дека ќе ви се допадне! 4. Одгрижена еластичност Информации за производот : Сезона : Пролет, лето, есен, зимски пол : Womenенски пригода : Обичен, забава, Дневен материјал : Полиестер Стил : Обичен јака : Тркалезен врат вклопување : Одговара на дебелина на големината : Стандард како да се мие : рака Измијте ладно, виси или се исуши она што го добивате : 1 x женски фустан Големина : С големина : Мала САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 биста : 99см/38,98 '' ракав : 59см/23.23 '' Должина : 113см/44,49 '' Големина : m Големина : Средна САД : 6 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 биста : 104cm/40.94 '' ракав : 60см/23,62 '' Должина : 115см/45,28 '' Големина : Големина : Голем САД : 8 Велика Британија : 12 EU : 38 Bust : 109cm/42.91 '' Sleeve : 61cm/24.02 '' Должина : 117cm/46.06 '' Големина : xl големина. 'Ракав : 62cm/24.41' 'Должина : 119cm/46,85' 'Големина : XXL големина. : XX-LARGE US : 12 UK : 16 EU : 42 BUST : 119 CM/46.85' '' Sleeve : 63cm/24.80 'Должина : 121cm Должина : 121cm Должина : 121cm Должина : 121см. Клучни зборови /47.64 '' : врвови на врвовите на резервоарот за жени лабави вклопуваат crz јога врвови на црвените резервоари за врвовите на жените за да го сокријат стомакот за жените, кои се врвови со врвовите Врвот на вратот за жени врвови за капење за жени за жени гледаат преку врвови за жени жени кои излегуваат на врвови црвени врвови за жени лабави резервоар за врвови за жени летни врвови, облечени обични девојки врвови за текови на резервоарот за жени кои се искачија на врвовите на тренингот за жени асиметрични врвови сезона : Пролет, лето , Есен, зима. Пол : жени. Повод : Обичен, забава, секој ден. Материјал : полиестер.

Повеќе детали

Избор на купувачи