Женски свадба гости фустани длабоко v врат со долг ракав неправилен вечера банкет тенок фустан сив
Неодамнешно

Женски свадба гости фустани длабоко v врат со долг ракав неправилен вечера банкет тенок фустан сив

DEN 574.08

Достапно на барање

Големина : S Bust : 85cm/33.46 '' Рамо : 37cm/14.57 '' Sleeve : 59cm/23.23 '' 'Полови : 68cm/26.77' 'Hip : 88cm/34.65' 'Должина : 104cm/40.94' 'Големина : m Bust : 90cm/35.43 '' Рамената : 38,50cm/15.16 '' ракав : 60.50cm/23.82 '' половината : 72cm/28.35 '' Hip : 92cm/36.22 '' Должина : 106cm/41.73 '' Големина : L Bust : 95cm/37.400 '' Рамо : 40см/15,75 '' ракав : 62cm/24.41 '' половината : 76cm/29.92 '' Hip : 96cm/37.80 '' Должина : 108cm/42.52 '' Големина : XL биста : 100cm/39,37 '' Рамо : 41.50 CM/16.34 '' Sleeve : 63.50cm/25.00 '' половината : 80cm/31.50 '' Hip : 100cm/39.37 '' Должина : 110cm/43.31 '' Големина : xxl Bust : 105cm/41.34 '' '’Нарачје : 43cm/16.93' ' Sleeve : 65cm/25.59'' Waist : 84cm/33.07'' Hip : 104cm/40.94'' Length : 112cm/44.09'' Women Sexy Deep V Neck Dress Long Sleeve Irregular Dress Dinner Party Dress Banquet Slim Sexy Dress Features : When you attend Свадба на еден пријател, дали ви треба убав фустан? Кога присуствувате на важни прилики, дали ви треба пристоен и елегантен фустан? Првиот секси и елегантен фустан за есен и зима оваа година. Ова облечете мек истегнат материјал, лесен, но не и слабо Измијте препорачано со ладна вода/не бели/виси или не се исуши/миеш со слични бои, што ќе ја зголеми издржливоста на облеката. : Елегантен, Содржина на секспаки : 1 x фустан женски венчаници фустани; фустан за дипломирање девојки. Фустанот е погоден за секојдневно, плажа, забава, ноќна ноќ, клуб, свадба гостин, С и одмор . Фустанот е погоден за носење со вашата омилена капа на плажа, високи потпетици, сандали, ѓердан и други убави мали додатоци . тоа е Исто така одличен подарок за дипломирање, Денот на мајката, loversубителите, самите, Денот на вineубените, родендените, годишнините и другите празници . жени секси длабок V врат фустан со долг ракав, неправилен фустан, вечера, фустан, банкет тенок секси фустан.

Повеќе детали

Избор на купувачи