Империја фустан за жени летни модни суспензии без ракави фустан фустан со целосна должина на отпечатоци фустан
Неодамнешно

Империја фустан за жени летни модни суспензии без ракави фустан фустан со целосна должина на отпечатоци фустан

DEN 239.84

Достапно на барање

Империја фустан за жени летни модни суспензии без ракави фустан фустан со целосна должина на отпечатоци Карактеристики : 1. Тоа е изработено од високо квалитетни материјали, издржлив дополнување за вашето секојдневно носење.2. 3.Прет за забава, обичен, спорт, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 4.Ова е одличен подарок за вашите loversубовници или за себе.5. Повод : Дневно, патување, дома, одмор, одмор и така натаму. Совршен за есен и зима. Сезона : Цела сезона. Гендер : жени. Облечи. Големина : S Големина : Мала САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 биста : 100 см/39,37 '' Должина : 126cm/49,61 ''. Материјал : Изработено е од полиестер, спандекс. Меките и материјалите што се пријателски на кожата ќе ви донесат искуство со премија за носење . удобно, слободно време и стилски. Империја фустан. Морнарица. Одрекување во боја : Поради поставките за мониторирање, следете ги дефинициите за пиксели, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате на вашиот екран како точна боја на производот. Ние се стремиме да ги направиме нашите бои што е можно попрецизни . Модерен дизајн и исклучителна занаетчиство ги прават овие здолништа ваш најдобар избор. фустан од бохо. Тениски фустан. Сонцето ги облекува жените лето случајно.

Повеќе детали

Избор на купувачи