Дозвола за заштеда на празници
Неодамнешно

Дозвола за заштеда на празници

DEN 463.84

Достапно на барање

Модни жени лето Casaul Print Camis без ракави со ракави VECT Fasure Fest Conturiction : 1. Features : Секси фустан, без ракави, пуловер, тенок, секси абење, стилски и моден дизајн, летен обичен фустан. 2.Материјал : Полиестер. Изработено од висококвалитетна ткаенина, лесна мека и удобна.3. Дизајнот за печатење го прави повеќе секси и привлечно за носење. 4.окација : Обичен, Далиј, роденден, датира, танцувачки перформанси, забава, свадба, за работа, домашен одмор и повеќе. Костум за есен, зима и пролет.5. Ве молиме, Забелешка : Рачна или нежна машина миење во ладна вода / не се суши за бели / линија. Нашата облека сите се дизајнирани за азиска фигура, што значи дека би била помала од нормалните европски големини. Погледнете ја нашата сопствена табела со големина и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Summernder : Women, Девојче прилика : Обичен, Далиматеријал : Полиестерска шема Тип : Print Collar : V-врат Стил : Обичен, моден должина : должина на должина на глуждот : Должина на должина на глуждот : Должина на ракави како да се измие : Рачно миење ладно, виси или линија што е суво што е суво што е суво што е суво што е суво што е суво што е суво што е суво, висат или линија, висат или линија, висат или линија што е суво, што е суво, висат или линија, висат или линија што е суво што е суво што е суво што е суво што е суво, висат или линија, висат или да се суваат. Getе добиете : 1 парчиња жени облекуваат тошом пролетни летни фустани модни жени лето касаул печатење камиони без ракави фустан со елек. Фустанот има убава пропустливост на воздухот, што е пријатно за да го носите. Изработено е од високо квалитетни материјали, издржлив за вашето секојдневно носење. Летни фустани за жени, жени фустани. Повод : слободно време, патување, секојдневен живот, забава, канцеларија, училиште, семејство, празник, забава. Погоден за пролет, зима и есенско носење.

Повеќе детали

Избор на купувачи