Флолео Женски Сите Светци ' Ден Фустани Гроздобер Плус Големина Фустан Дозвола Квадратни Јака Крпеница Завој Ракав Наметка
Неодамнешно

Флолео Женски Сите Светци ' Ден Фустани Гроздобер Плус Големина Фустан Дозвола Квадратни Јака Крпеница Завој Ракав Наметка

DEN 399.84

Достапно на барање

Женска Плоштад Јака Крпеница Завој Ракав Наметка Dress Features : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни3.Одлично за забава, секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!4.Кул Серпентинско Печате5.Одлична еластичност сезона : Пролет,Лето,,Зимски Пол : Женска Пригода : Секојдневна,Забава,Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Должина На Крпеница : Должина На Подот : Обична Јака : Квадрат : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Жени Облечи Белешка : ве Молиме споредете ги деталите големини со твое пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарам (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 јас Флолео Женски Ноќта На Вештерките Фустани Гроздобер Плус Големина Фустан Дозвола Квадратни Јака Крпеница Завој Ракав Наметка. ?Премиум Материјал?Овој плус големина маица летен трендовски фустан е изработен од мек, еластичен и лесен материјал, без истегнување и дише, удобен за допир и носење. Совршен замав фустан со плус големина ќе тече кога одите и ќе се чувствувате меки против вашата кожа. ?НОЌТА НА ВЕШТЕРКИТЕ ПОГЛЕДНЕТЕ?Овој Класичен И Безвременски Костим За Ноќта на Вештерките Миди Фустан Со Кратки Ракави до Вашата Гардероба За Ноќта на Вештерките е Толку Безвременски. Ноќта на вештерките Е Време Да Дозволите Вашите Инхибиции Да Седнат На Задното Седиште и Да Станат Кој Сакате Повеќе Облеката За Ноќта на Вештерките Може Да Пребарува "Флолео Ноќта на Вештерките". ?НОЌТА НА ВЕШТЕРКИТЕ ФУСТАН? Ако Едвај чекате Сезона На Треска, Стравови и Плаши, Овој Фустан со Цело Печатење Е Недооценен Начин За Изглед на Ноќта на Вештерките! Ноќта на Вештерките Целиот Печатење Плус Големина Фустан Карактеристики Џек-о-фенери, Черепи, Црни Мачки, Скелети, Пајажина, Бу, Лилјак, Тиква. Материјалот Е Свилен На Допир и Удобен за Носење. ?КОСТИМ ЗА НОЌТА НА ВЕШТЕРКИТЕ?Препорачајте Пар Со Хеланки За Ноќта на Вештерките или Лесно Можете Да Го Обложите Со Кардиган или Пуловер За Малку Дополнителна Топлина, Само Додадете Хеланки и Чизми за Да Го Завршите Овој Празничен Изглед! Погоден за Забава За Ноќта на Вештерките, Костим За Ноќта на Вештерките, Денот на Ноќта на Вештерките, Забава За Косплеј Или Само Лежење Низ Куќата. ?Табела Со големини & Notice?1.To обезбедете задоволство од вашата нарачка, ве молиме погледнете ги информациите за големината на продавачот на сликата или во описот, а не табелата со големини На Амазон. 2.Овој плус фустан е погоден и за бремени жени, но на трудниците им се советува да изберат големина поголема од вообичаеното.

Повеќе детали

Избор на купувачи