Обични Фустани За Жени Летен Фустан Со Пеперутка Без Ракави, Течен Фустан До Колена, Лабав Удобен Мини Резервоар Со Кружен Врат, Виолетова М
Неодамнешно

Обични Фустани За Жени Летен Фустан Со Пеперутка Без Ракави, Течен Фустан До Колена, Лабав Удобен Мини Резервоар Со Кружен Врат,

DEN 2.67

Достапно на барање

Со задоволство ќе ви испратиме замена или ќе ви вратиме.Мек и мазен материјал, удобен на допир, дише за носење. Големина. Прилики : Совршен За секојдневниот живот, одмор, плажа, патување, забава, дом, училиште, работа, шопинг, на отворено, коктел или други активности.П4 : дали е иста боја како на сликата?А4 : се трудиме најдобро да ја направиме бојата што е можно попрецизна са.01 "Должина : 79см/31. Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см/37. Услуга-Ако не сте задоволни со нашите производи и имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе се потрудиме да ве сервисираме.

Повеќе детали

Избор на купувачи