Дрпгунли Божиќен Фустан Божиќ-Кадифен Панел Долг Ракав Против Јака Асиметричен Фустан За Забави Фустан Со Долги Ракави Долги Фустани За Жени Сина 2xl
Неодамнешно

Дрпгунли Божиќен Фустан Божиќ-Кадифен Панел Долг Ракав Против Јака Асиметричен Фустан За Забави Фустан Со Долги Ракави Долги

DEN 574.08

Достапно на барање

Женски Божиќни Џемпери Со Долги Ракави Дедо Мраз Печатени Вештачки-Кадифен V Врат Преголем Асиметричен Фустан за Забави повластената цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.Големина : С - - - САД : 4 - - - ЕУ : 34 - - - Биста : 90см/35.43" - - - - Ракав : 58см/22.83" - - - Половината : 78см/30.71" - - - Напред - - Должина : 84см/33.07" - - - Назад - - Должина : 100см/39.37". Големина : М - - - САД : 6 - - - ЕУ : 36 - - - Биста : 96см/37,80" - - - - Ракав : 59см/23,23" - - - Половината : 84см/33,07" - - - Напред - - Должина : 85см/33,46" - - - Назад - - Должина : 101см/39,76". Големина : Л - - - САД : 8 - - - ЕУ : 38 - - - Биста : 102см/40,16"- - - - Ракав : 60см/23,62" - - - Половината : 90см/35,43" - - - Напред - - Должина : 86см/33,86" - - - Назад - - Должина : 102см/40,16". Големина : XL - - - САД : 10 - - - ЕУ : 40 - - - Биста : 108cm/42.52"- - - - Ракав : 61cm/24.02" - - - - Половината : 96cm/37.80" - - - Пред - - Должина : 87cm/34.25" - - - Назад - - Должина : 103cm/40.55". Големина : XXL-САД : 12-ЕУ : 42-Биста : 114cm/44.88"Ракав : 62cm/24.41"Половината : 102cm/40.16"-ПредДолжина : 88cm/34.65"-НазадДолжина : 104cm/40.94". висок/НИЗОК ПОЛИТЕ ГО ИЗДИГНУВА ВАШИОТ СЕКОЈДНЕВЕН ШИК ИЗГЛЕД Во Овој Фустан Со долги ракави Што го обликува вашиот изглед И се вклопува Со нејасни Вештачки Крзна И подолга закривена линија на грбот За подобро покривање. Сезона : Aut, Зима Пол : Женски Стил : Гроздобер Материјал : Должина На Полиестерски Ракав : Тип На Целосна Шема : Деколте За Печатење : Должина На Фустан Со Врат : Декорација До Колена : Ниту Една Силуета : Асиметрично Што добивате : 1 Х Фустан. ●Забелешка€ : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет. Que service_ : нашата страст е да им помогнеме на луѓето да направат повеќе. Ние сме посветени на дизајнирање облека што одговара на вашето тело, овозможувајќи ви слободно да се движите низ животот. Ние ви помагаме да ги бркате работите што ви носат радост и смеа. Работите што ве прават бестрашни и се надеваме затоа што вашата страст е она што ве прави уникатни. И она што те движи, не трогнува. Женски Кошули, Западни Блузи За Жени, Женски Блузи, Женска Мода, Секојдневни Блузи За Жени, Женска Облека, Ј2К Блузи, Женска Облека, ЈАКНИ Y2 K, Лесен Кардиган, Женски Кардиган, Палта За Жени, Женски Џемпери, Есенски Џемпери, Божиќен Џемпер, Женски Дуксер, Божиќни Пижами. Ја цениме нашите клиенти и секогаш се трудиме да ви обезбедиме најдобар вид на услуга и обезбедување на здравјето и безбедноста на клиентите. Тоа е совршена декорација . Одличен подарок за сите сезони и одличен подарок за семејството и пријателите. Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви служиме што е можно поскоро.

Повеќе детали

Избор на купувачи