Женски Секси Ден На Независноста Печатење Страна Сплит Еден Врат Без Грб Неправилни Полите Фустан Разнобоен XXL
Неодамнешно

Женски Секси Ден На Независноста Печатење Страна Сплит Еден Врат Без Грб Неправилни Полите Фустан Разнобоен XXL

DEN 3.33

Достапно на барање

Женски Секси Денот На Независноста Печатење Страна Сплит Еден Врат Неправилни Полите Фустанкарактеристики : + Ткаенина : 95% Полиестер + 5% Спандекс+Овој Фустан За Завиткување е Изработен од Удобна Ткаенина.Карактеристики : Без Ракави, Ремен За Резервоар, Ручан, Коктел Миди Фустан. Уникатниот Дизајн На Вратот V Ве Прави Да Се Истакнете Во Забавата. Прилика : Одговараат За Многумина, Како Што Се Партија/ Матурска/ Банкет/ Коктел/ Свадба. Прекрасни подароци за себе, сопруга, девојка, мајка, ќерка или пријател. Жените Краток Фустан За Забава, Датира, Коктел, Клуб, Одмор, Патување, Одмор, Ноќ Надвор Или Било Која Друга Прилики.Овој Мини Фустан Може Да Се Комбинира Со Високи Потпетици Или Чизми За Неверојатен И Ласкав Изглед.Информации за производот : Сезони : Пролет И лето : Женски Повод : Дневен/уличен материјал : Полиестер, тип на спандексмод : Стил На Печатење : Секојдневен И модерен Краток Ракав : Без Ракави : Одговара на големината дебелина : стандардно како да се мие : Миење Раце, ладно, закачување или сушење на линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустани : ќе изгледа различно во зависност од вашата висина.Size USUKEUBust Waist Hip Length S483488cm/34.65"70cm/27.56"84cm/33.07"104cm/40.94"M6103694cm/37.01"74cm/29.13"88cm/34.65"105cm/41.34"L81238100cm/39.37"80cm/31.50"94cm/37.01"106cm/41.73"XL101440106cm/41.73"86cm/33.86"100cm/39.37"107cm/42.13"XXL121642112cm/44.09"92cm/36.22"106cm/41.73"108cm/42.52" Дизајн : не само што може да обезбеди удобност, туку и да донесе многу убавина и мода. Подарок : жените стилски, форма-фитинг и убава. Убав и внимателен подарок за себе, вашите соученици, роднини, семејство или пријатели. Прилики : Погоден За одмор, забава, запознавање, фотографија, одмор, секојдневно носење, активности, патувања, спорт, јога, шопинг, работа, собирање пријатели итн.

Повеќе детали

Избор на купувачи