Microfiberенски бали 303J удобност револуција микрофибер микли-пантало
Неодамнешно

Microfiberенски бали 303J удобност револуција микрофибер микли-пантало

DEN 0.67

Достапно на барање

Микрофибер за удобност на бали, микрофибер со микли-панталони (303 J). Микрофиберот за удобност на бали, микрофибер, Hi-Cut Panty 303 J е направен од мек микрофибер кој е неодолив за допир и обезбедува мека, лесна удобност. Микрофибер за удобна револуција на Бали, со високиот стил, кој има висок стил кој го опфаќа поголемиот дел од стомакот. Целосното покритие се вклопува и нема линии за гаќи за невидлив изглед под облека. Cool Comfort® ткаенината помага во влажноста и ве одржува ладно и удобно. Беспрекорен микрофибер без иритирачки споеви против вашата кожа. Удобно плетење на половината; Широк лента од чипка во избрани бои. 100% најлон микрофибер. 10-11. Раскошна лаванда. Жени. Бали. Краток.

Повеќе детали

Избор на купувачи