Gyouwnll Нови топли гаќички за жени чипка секси крпеница со низок половината во цврста боја розова l
Неодамнешно

Gyouwnll Нови топли гаќички за жени чипка секси крпеница со низок половината во цврста боја розова l

DEN 1.67

Достапно на барање

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш главен приоритет. Клиент за улога : За да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина. Забелешка : Нашата големина е азиска големина, азиската големина е помала од европската големина и големината на САД во САД .1 инчи = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи. Големина на Кина : Големината на Кина е помала од големината на Велика Британија/САД. Ако вашата стандардна големина на САД е L, се препорачува да изберете 2xl во нашата продавница; Ако вашата стандардна големина на САД е XL, се препорачува да изберете 3 XL; како што се : САД (а) = Кина (L); САД (М) = Кина (XL); Соединетите држави (L) = Кина (2x L); САД (XL) = Кина (3xl); САД (2xl) = Кина (4xl); Соединетите Држави (3x L) = Кина (5x L) Нови топли гаќички за жени чипка секси преку шуплива памучна чипка со низок половината на чипка : 1. Изработено е од висококвалитетни материјали, ставете го вашето тело во тотално опуштен статус2.фокуси на совршен Долна облека за вас, ве натера да ве направи супер секси и заводливо3.Семи како ноќна облека и исто така стимулативен сексуален комплет за сексуален живот на парови4. Ве прави потопло, секси, попривлечен и попривлечен, направете ја ноќта поубава! Информации за производот : Стил : Обичен ,Sexy Type : Panties Material : Lace Length : Regular Pattern Type : Plain Decoration : Lace Fit Type : Skinny With Belt : No Occasion : Daily Package Include : 1 Pants Size USAUKEUWaist Hip Length S483472cm/28.35''84cm/33.07''25cm/9.84''M6103676cm/29.92''88cm/34.65''26cm/ 10.24''l8123880cm/31.50''92cm/36.22''27cm/10.63''xl10144084cm/33.07''96cm/37.80''28cm/11.02''size : Суза : 4 UK : 8 EUIST 84cm/33.07''''l должина : 25см/9.84''size : Musa : 6uk : 10eu : 36 Waist : 76cm/29.92'''hip : 88cm/34.65'''Light : 26cm/10.24''Size : Lusa : 8uk : 12eu : 38 Waist : 80cm/31.50'''hip : 92cm/36.22'''l должина : 27cm/10.63''size : xlusa : 10uk : 14eu : 40waist : 84cm/33.07'''hip : 96cm/37.80'''Lenth : 28cm/11.02 '' 95 %Полиестер+5%спандекс. Белешка : Ве молиме споредете ги деталните големини со вашите пред да купите !!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот, дозволете 1-3 см да се разликуваат заради рачното мерење, благодарам. 90-дневна услуга по продажба : Таму, наш приоритет е да им донесеме среќа на нашите гости! Ако имате какви било проблеми со квалитетот со нашите производи, ве молиме контактирајте не!.

Повеќе детали

Избор на купувачи