Женски дами секси плус долна облека за долна облека за ноќна облека од шпагети со висока половината чипка за спиење
Неодамнешно

Женски дами секси плус долна облека за долна облека за ноќна облека од шпагети со висока половината чипка за спиење

DEN 332.64

Достапно на барање

Карактеристики на производот : . Категорија : костум. Главен материјал : чипка. Тип на ткаенина : Плетете. Стил на градник : БРАЛЕТ, нелиран. Еластичност : Истегнување. Модел : Цврст. Стил : Секс. Тип на каиш : шпагети. Тип на големина : Плус. Половината : висока половината. Сезона : Четири сезони. Големина : L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL. Грижа за облека : миење на рацете. . Упатства за нега :. Измијте пред да се носи. Ладно нежно миење на машината. Не бели. Капе суво / спин суво. Не измијте со светло /темни бои. . Содржина на пакет : . 1 x парче долна облека (лента+гаќички+гартер). . За оваа ставка (Ние имаме за цел да ви покажеме точни информации за производот). 1. Ве молиме, видете ја референцата со големина за да ја пронајдете точната големина .. 2. може да има малку разлика во бојата причина за пукање на светлина .. 3. Ве молиме, дозволете разлика од 1-3 см поради рачното мерење (Белешка 1cm = 0,39inch). . Ви благодариме за вашето разбирање. Женска плус големина секси долна облека. Bralette Spaghetti со висока половината чипка за ноќна облека за спиење. Цврста секси долна облека.

Повеќе детали

Избор на купувачи