Лидијаунистар Тајм И Тру Женски Градници Плус Големина Женски Градници Тока Удобна База За Издувни Гасови Што Дише Не-Челичен Прстен Не-Магнетна Тока Долна Облека
Неодамнешно

Лидијаунистар Тајм И Тру Женски Градници Плус Големина Женски Градници Тока Удобна База За Издувни Гасови Што Дише Не-Челичен

DEN 2.00

Достапно на барање

Женски Градници Тока Удобна Издувна База За Издувни Гасови Не-Челичен Прстен Не-Магнетна Тока Долна Облека Карактеристики : 1.Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, појас со висока еластичност. 2.Ултра чувство, секое вредно разгледување на дизајнот. 3.Се фокусира на совршена долна облека за вас, неповторливо секси. 4.Ве прават супер секси и заводливи. 5.Служат како ноќна облека, а исто така и стимулативен секси комплет за сексуалниот живот на двојките.Големина : С Големина. : Мала Биста : 70-74см/27.56-29.13" Чаша : 32АА-34А . Големина : М Големина. : Средна Биста : 75-79см/29.53-31.10" Чаша : 32С-36А . Големина : Л Големина. : Голема Биста : 80-85см/31.50-33.46" Чаша : 36Б-38Б . Големина : XL Големина. : Х-голема Биста : 85-90см/33,46-35,43" Чаша : 38С-42АА . Големина : XXL Големина. : 2x-Голема Биста : 90-95cm/35.43-37.40" Чаша : 42 AA-44 AA . Големина : ХХХЛ Големина. : 3Х-Голема Биста : 95-100см/37,40-39,37" Чаша : 44А-46А . Големина : XXXXL Големина. : 4 X-Голема Биста : 100-105cm/39.37-41.34" Чаша : 46 B-48 B . Големина : ХХХХХХЛ Големина. : 5 X-Голема Биста : 105-110cm/41.34-43.31" Чаша : 48c-50c Женски Градници Дозвола под 5 5. Женски Градници Плус Големина. Женски Градници Плус Големина Женски Градници Тока Удобна Издувна База За Издувни Гасови Не-Челичен Прстен Не-Магнетна Тока Долна Облека. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми.

Повеќе детали

Избор на купувачи