Жените Притисни Нагоре Чипка Безжичен Градник Секси Долна Облека Проегирна В-Вратот Градник Долна Облека Белата
Неодамнешно

Жените Притисни Нагоре Чипка Безжичен Градник Секси Долна Облека Проегирна В-Вратот Градник Долна Облека Белата

DEN 3.00

Достапно на барање

Детали : * Големина На Ознака : С-Л, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат.Табела со големини (1 инч=2,54 см)Големини На Ознаки Mlbustcm646872nch25,26,8 28,3 Должини Cm222324nch8, 7 9,1 9,4 Cupsizeabcabcabcmered пред да се истегне, познат како Поставени Рамни Податоци, ве Молиме дозволете отстапување од 1~2 см* Ткаенина : Најлон+Чипка* Боја На Предметот : Бела/Црна/боја(како што покажуваат сликите)* опис на артиклот : женски Безжичен Градник Со Тантела Секси Долна Облека Проегирна Долна Облека Од Градник Со Врат* Содржина На Пакетот : 1*Градник(Не Се Вклучени Додатоци)Како Да Изберете Соодветна Големина?1) Користете слична облека за да ја споредите со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како и рамната големина на мерење табела : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Карактеристики : Алслиао Женски Притисни Чипка Безжичен Градник Секси Долна Облека Проегирна Долна Облека За Градник Со Врат Бела С. Погоден За Многу Прилики : добар избор како подарок за љубовник, зачинување на љубовното време помеѓу вас и вашиот љубовник, Совршен За Брачна Ноќ, Меден Месец, Денот на Вљубените, Годишнина, Забава За Долна Облека, Спална соба или Секоја Посебна ноќ. Повод : Совршен За секојдневно секојдневно носење. плажа, излегување, забава ,клуб, работа, Најдобар подарок за себе, колеги, соученици, роднини, семејство или пријатели. Материјал : висококвалитетен материјал Удобна И Мека, Супер мазна изработка за целодневна удобност. Бидете сигурни пред вашиот партнер за секојдневно чувство со секси изглед. Облека Нега : Рачно миење и висат сува.

Повеќе детали

Избор на купувачи