Време и висински плетени хеланки со висок пораст на жените, 27 inseam, 2-пакувања, големини XS-XXL
Неодамнешно

Време и висински плетени хеланки со висок пораст на жените, 27 inseam, 2-пакувања, големини XS-XXL

DEN 2.33

Достапно на барање

Двојно двојно повеќе, двојно удобноста со времето и 2-пакетите на плетените хеланки на Тру. Ласкави високи јога-половини од половината и должина на ветровито на глуждот, направете ги овие хеланки, сигурно ќе ги достигнете повторно и повторно. Тие се совршен почеток на која било облека. Само на. Материјал : Цврст и бел : 95% памук/5% спандекс; Вселенско-диј : 57% памук/38% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : два пара хеланки. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. fit : слаби. Подигнување и инсејм : висок пораст; 27" inseam. Затворање : стил на влечење; Еластична јога лента за половината за дополнителна удобност. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Стекнете плетена ткаенина; Должина на глуждот. Women'sенски плетени хеланки 2-пакувања од време и Tru.

Повеќе детали

Избор на купувачи