Единствени договори за женски слоевити со долги ракави со аспираторна јакна со аспиратор
Неодамнешно

Единствени договори за женски слоевити со долги ракави со аспираторна јакна со аспиратор

DEN 1.67

Достапно на барање

Дефинитивен главен тексас за да го издигнете вашиот изглед, оваа јакна е исечена на класично вклопување за една недела до викенд. Деталите како што се копчињата Shank, џебовите на градите со копчиња со копчиња и контрастните ракави додаваат нов вртеж на кој било ансамбл. Одете на двојно спарување на тексас со вашите омилени фармерки и ме. Добијте секојдневен прикрив за секојдневни стилови со оваа качулка тексас јакна. Крпеница е еден од неверојатно кул начини да се носи тексас во оваа сезона. Мерење (во инчи) Меѓународна големина градите Вкупна должина Ширина на рамото должина на ракави 36 5/8 22 - 14 7/8 24s 38 5/8- - 22 7/8 15 3/8 - - 24 3/8m - 40 1/2 23 5/8 15 7/8 24 3/4 L 43 3/4 24 5/8 16 1/2 25 3/8xl 46 7/8 25 5/8 17 1/4 262 XL 50 - 26 1/8 17 7/8 26 3/ 83xl 53 1/8 26 3/4 - - 18 5/8 26 3/4 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени, женски слоевит со долги ракави, со аспираторска јакна со аспиратор, увезена. 100% памук. Долги ракави. Дизајн на ракав за контраст. Копче надолу. Аспиратор за влечење. Две џебови со размавта. Два наклонети џебови. Моделот носи во големина xs : Висина : 5'8 ", Градите : 34 1/2 инчи, половината : 26 инчи, колк : 37 инчи, тежина : 126 фунти.

Повеќе детали

Избор на купувачи