Женска Еднобојна Долна Облека Fall Зима Топла Термална Ветроупорна Кофа Рибарска Капа За Жени За Девојчиња Капи За Кофа Црвена
Неодамнешно

Женска Еднобојна Долна Облека Fall Зима Топла Термална Ветроупорна Кофа Рибарска Капа За Жени За Девојчиња Капи За Кофа Црвена

DEN 271.84

Достапно на барање

Женска Еднобојна Долна Облека Fall Зима Топла Термална Ветроупорна Кофа Рибарска Капа За Жени За Девојчиња. Карактеристики : . МАТЕРИЈАЛ-удобен и модерен; Одлично за пролет, fall и зима,Одлично одговара за повеќето луѓе со големини на глави. РАЗНОВИДНИ КАРАКТЕРИСТИКИ - од секојдневниот живот до празниците, пријатната ткаенина на оваа супер стилска капа ќе ве одржува да изгледате добро и да се чувствувате топло. Елегантен, удобен и стилски и да биде одличен божиќен подарок за жени, дами и девојки. Широк спектар на бои ви овозможува да ја изберете вашата омилена или можете да изберете неколку бои за да одите со вашата облека! . Погоден за зима, пролет и aut, за секојдневни, патувања, празници, спорт, скијање, лизгање, пешачење итн. ИНСТРУКЦИИ ЗА ПЕРЕЊЕ-Рачно перење И не белење, Рамно Суво Внимание ве молиме : можеби има мала разлика во бојата, ве молиме знајте го тоа и стилот не се менува. . Материјал : Полиестер. Дебелина : Стандард. Што ќе добиете : 1 х Рибар Шапка Кофа Капи. МАТЕРИЈАЛ-удобен и модерен; Одлично за пролет, fall и зима,Одлично одговара за повеќето луѓе со големини на глави. ИНСТРУКЦИИ ЗА ПЕРЕЊЕ-Рачно перење И не белење, Рамно Суво Внимание ве молиме : можеби има мала разлика во бојата, ве молиме знајте го тоа и стилот не се менува. Погоден за зима, пролет и aut, за секојдневни, патувања, празници, спорт, скијање, лизгање, пешачење итн.

Повеќе детали

Избор на купувачи