Jplzi женски еластична цврста боја удобна рамна капа единечна боја на бисер плетенка капа
Неодамнешно

Jplzi женски еластична цврста боја удобна рамна капа единечна боја на бисер плетенка капа

DEN 1.67

Достапно на барање

Пол : жени. Дизајн, многу популарен .. Материјал : полиестер. Големина : Големина (56-58 см). Многу удобна ткаенина за истегнување, подарок за вашите деца .. PLS Note : Различен компјутер има различен, бојата може да биде мала разлика .. Ви благодариме за вашите сфаќања .. Пакет : 1 компјутер безбол капа безбол капачиња со кучиња применливи прилики : Нашата памучна лента за глава со цветни мониста може да се користи за пациенти со карцином кои се подложени на хемотерапија или секој што сака мултифункционални удобни и модерни капи. Тие можат да се користат како соодветна глава, капаче за спиење или модерна глава за капа. Подарок за жени со модни марами. Армадило капа капи на плажа бејзбол капа за жени. Материјал : Мекиот и еластичен кадифе, еластично, може да се загрее во зима, што ве прави поудобно и лесен за употреба. Изработено е од висококвалитетна ткаенина, супер мека, екстремно еластична, лесна и дише, мека до и удобно за носење. Тој е пријателски за кожата и нема да избледи. Погодно за сите сезони и прилики. Прилагодливо капаче за бејзбол капаче за бејзбол капа. Добра услуга - 60 -дневна гаранција или откуп. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не и ние ќе ги решиме вашите проблеми во рок од 24 часа. Капчиња мажи бејзбол капа за новороденчиња. Машински чистење на бејзбол капачиња за момчиња ha fxh30. Една големина е најпогодна. Може да го носат жени со или без коса. Преку вратата, капачето за бејзбол капа, што може да се перат безбол капа.

Повеќе детали

Избор на купувачи