Чанта за женски сателит
Неодамнешно

Чанта за женски сателит

DEN 1.67

Достапно на барање

Georgeорџ женски витешки појаси со каиш. Направено од кожна кожа. Карактеристики : Двојни рачки, затворање на магнетното прицврстување над внатрешноста на тројниот оддел со целосно затворање на патентот на централниот дел, внатрешниот задниот wallид поштенски џеб Georgeенски женски торба со двојни рачки. Висок тоте. Магнетско затворање на врвот.

Повеќе детали

Избор на купувачи