Време и време женски карирани букли пончо со ребрести кукавички врат
Неодамнешно

Време и време женски карирани букли пончо со ребрести кукавички врат

DEN 1.67

Достапно на барање

Совршен избор за сезоната, пријатна на јасни денови во времето и мекиот и убав и убав кариран букл пончо. Уживајте во ова топло пончо и почувствувајте се стилски и удобно со целокупната покриеност на предниот дел, задниот и страничниот дел. Идеално да се носи како врв или додаден слој. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S/m. Деколте на кравјо. Стајлинг на пуловер. Карирано печатење. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Карирана букла кравји врат пончо за жени од време и вистинито.

Повеќе детали

Избор на купувачи