Pioneer Woman Twin Print Robe со ракави на руфли, жени
Неодамнешно

Pioneer Woman Twin Print Robe со ракави на руфли, жени

DEN 3.00

Достапно на барање

Стилски лежење со облеката со близнаци на пионерската жена. Утринско суштинско значење, лизгајте ја оваа цветна облека над вашите PJ и прекрасно започнете го денот. Внатрешната вратоврска и ременот за само-вратоврска обезбедуваат безбедно вклопување, а шутките додаваат женствена талент што ќе ја сакате. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Должина : долга 38 ”од центарот на вратот на задниот дел. Затворање : Внатрешни врски; само-вратен појас. Ракави : ¾ квадратни ракави со должина со трим. Ockебови : Ништо. Карактеристики : близнак за печатење; свиленка чувство; Руфл полите. Твин печатена облека за жени од пионерската жена. Новата линија за облека на Pioneer Woman ги зема саканите флорали на потписот на Ри Драмонд и удобен стил во забавни, стилски парчиња што ве прават да се чувствувате сигурни во кој било амбиент.

Повеќе детали

Избор на купувачи