Мумаја Печатена Облека За Капење Девојки Облека За Спиење Памук Долга Ноќна Облека Салон
Неодамнешно

Мумаја Печатена Облека За Капење Девојки Облека За Спиење Памук Долга Ноќна Облека Салон

DEN 367.84

Достапно на барање

Овој Moomaya Maxi Има Дизајн На Обвивка, V-Деколте, Отворен Преден Дел, Долги Ракави, Детал За Врзување Долж Половината, 2 Џебови Што Го Прави Изјава За Лесна За Носење. Изработена Од Висококвалитетен Памучен Материјал, Мека, Еластична Ткаенина Што Дише Обезбедува Исклучителна Удобност И Издржливост. Не Само Што Можете Да Додадете Дополнителен Гламур И Боја На Вашата Облека, Туку Може Да Ја Заштитите Вашата Кожа Од Ултравиолетовите Зраци Во Лето. Никогаш Не Е Премногу Тесна Или Широка, Оваа Омилена Наметка Ви Дава Совршена Комбинација На Топлина И Удобност; Кога Е Близу Времето За Спиење, Релаксирачката Завеса И Висококвалитетната Памучна Ткаенина На Оваа Удобна Наметка Е Апсолутно Задолжителна. Продажба За : 1 Наметка Материјал : Памук Поплин Должина : 48 Инчи (Прибл) Висина На Моделот : 176 См Шема : Печатени Карактеристики : Долги Ракави, Детали За Врзување Половината, 2 Џебови. Грижа : Средно Машинско Перење Ладно, Топло Железо, Железо Додека Е Влажно. Информации За Големината : Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Пред Да Купите. Ако Вашата Големина Е Помеѓу Две Големини, Ви Препорачуваме Да Изберете Поголема Големина. За Брендот : Мумаја Нуди Женска Облека во Различни Отпечатоци и Класични Силуети. Нашите Производи Се Достапни Во Разновиден Опсег На Големини, Од XS-3 XL, Moomaya Е Едношалтерска Продавница За Сѐ, Почнувајќи од Секојдневни Фустани до Етничка Облека, Пријатни Џемпери до Пуловер Блузи до Декор На Домот. Обрнуваме Внимание на Секој Детал, Што Значи дека Ќе Најдете Покаченаesетика Низ Целата Наша Колекција. Ние Сме Специјализирани Во Комбинирање На Напредна Мода Со Прифатлива Цена. Сите Наши Производи Се Дизајнирани Во Куќата Од Нашиот Супер Талентиран Млад Тим Дизајнери. Уште Повеќе, Ткаенината Што се Користи Во Производството на Нашата Облека Се Печати Со Употреба НА Готс (Глобален Стандард За Органски Текстил) Сертифицирано Мастило И Хемикалии Пред Пост За Производство На Ткаенина, Што Ја Прави Нашата Облека Безбедна. Мумаја Претставува Печатена Макси Наметка, Има Отворен Преден Дел, Долги Ракави, Детал За Врзување Долж Половината, 2 Џебови. ПРОДАЖБА за : 1 НАМЕТКА МАТЕРИЈАЛ : Памук Поплин. ДОЛЖИНА : 48 Инчи (Прибл.) ВИСИНА НА МОДЕЛОТ : 176 см. ДИЗАЈН : Долга Должина, Полн Ракав, Затворање На Ременот Од Ткаенина, Совршено Вклопување. КАРАКТЕРИСТИКИ : Долги Ракави, Детали За Врзување Половината, 2 Џебови.

Повеќе детали

Избор на купувачи