Време и време женски териски маички за трим
Неодамнешно

Време и време женски териски маички за трим

DEN 1.33

Достапно на барање

Останете пријатни оваа сезона со времето и Tru Women's Cordinated Crew Top! Оваа мека џемпер има на тренд обратна француска териска вметнува во џебот од кенгур и ракави во пријатна француска Тери. Направено од 60% BCI памук, оваа симпатична маичка е сигурно дека ќе биде совршен додаток на вашата сезонска гардероба! Спарете го со координативниот џогер или омиленото дно за беспрекорен, пријатен изглед! Обрати француски Тери детали. Детали за кадифе и Twill Traping на рамо и ракави. Машина за перење.

Повеќе детали

Избор на купувачи