Вајонгтао Женски Памук Лен Глуварче Печатени Панталони Секојдневен Еластичен Половината Култура Панталони Со Џебови, Греј XL
Неодамнешно

Вајонгтао Женски Памук Лен Глуварче Печатени Панталони Секојдневен Еластичен Половината Култура Панталони Со Џебови, Греј XL

DEN 271.84

Достапно на барање

Модни Жени Летни Лежерни Лабави Памучни И Ленени Џебни Печатачи Панталоникарактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Панталони,Еластичен Струк,Џеб,Секојдневен и Удобен,тренд и Моден дизајн, Секојдневни Панталони. 2.Материјал : Полиестер. Изработени од ткаенина,лесни меки и удобни. 3.Стил : Модни И секојдневни Еластични Панталони За Половината,Удобно Слободно Време, Совршено За домашно носење или носење сон како пижами панталони, лежење наоколу или активности на отворено. 4.Повод : Секојдневен,Плажа,Облека за Спиење,Роденден,Запознавање,Забава, за работа, домашен Одмор И.Погоден За Сите сезони . ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Четири Сезони Пол : Женски Повод : Дневен,секојдневен материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврста Декорација : Џебови Стил : Секојдневен,Моден,Удобен Должина : Долга Облека : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Панталони Материјал : памучна постелнина, мек допир, дише и удобно, костум за пролет Лето И Fall. Карактеристики : добро истегнување за половината со еластичен струк, еластичен раб, украсен со копчиња, два големи длабоки џебови се погодни за клучеви или телефони. Стил : памучни ленени панталони со висок струк, летни панталони со широка нога капри харем, панталони со висок струк капри панталони со џебови. Прилики : совршен за секојдневниот живот, јога, пешачење, ноќно излегување, активности на отворено, секојдневна облека, домашна облека, улична облека, излегување, одмор или облека на плажа. Натпревар : Пар со јакна, кошули, палто, јакна,кардиган,лабаво вклопување, екстра пространа и пријатна, совршена со патики, секојдневни чевли за создавање мода и убав изглед во пролет, fall и зима. Може да одговара на се што сакате, како ѓердани, часовници, нараквици, обетки, прстени,модни чанти итн. Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 74-85см/29.13-33.46 "Колк : 120см/47.24 " Должина : 105см/41.34".

Повеќе детали

Избор на купувачи