Плокнплк Кардиган За Жени Блузи За Жени Женски Крпеница Кардиган Со Долги Ракави Кардиган Плетен Џемпер Јакна Џеб Кардиган Џемпери За Жени Црн XL
Неодамнешно

Плокнплк Кардиган За Жени Блузи За Жени Женски Крпеница Кардиган Со Долги Ракави Кардиган Плетен Џемпер Јакна Џеб Кардиган Џемпери

DEN 1.67

Достапно на барање

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Големина : С Биста : 104см/40.94" Ракав : 44см/17.32 "Должина : 99см/38.98". Големина : М Биста : 108см/42.52 "Ракав : 45см/17.72 " Должина : 100см/39.37" . Големина : Л Биста : 112см/44.09 "Ракав : 46см/18.11 " Должина : 101см/39.76" . Големина : XL Биста : 116cm/45.67 "Ракав : 47cm/18.50 " Должина : 102cm/40.16" . Големина : XXL Биста : 120cm/47.24" Ракав : 48cm/18.90 "Должина : 103cm/41.73" . Големина : XXXL Биста : 124cm/48.82 "Ракав : 49cm/19.29 " Должина : 104cm/40.94" . Големина : XXXXL Биста : 128cm/50.39" ракав : 50cm/19.69 "Должина : 105cm/41.34" . Големина : XXXXXL Биста : 132cm/51.97" ракав : 51cm/20.08 "Должина : 106cm/41.73" Женски Крпеница Кардиган Долг Ракав Отворени Предни Плетени Џемпери Џебови За Палто ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред нарачката. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Специфичност на предметот сезона : Зимски Пол : Женски Материјал : Полиестердекорација : Должина На Необлекување : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракав : Мода, Причинско-Последична Карактеристика : + Материјал Е изработен од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење, Карактеристики На вратот, Долг Ракав, Широко лабаво вклопување, Секојдневен шик стил, Еднобојна, туника врвови . ①Стилот и модата ве прават попривлечни●Совпаѓање Queftlenght за хеланки,фармерки, шорцеви или панталони. Можете да ја напикате маичката во вашите шорцеви или здолништа за стилски изглед сите сезони!①Прилики одговараат за секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци. Пакетот вклучува1пц Палто. Кардиган За Жени, Дуксери За Жени, Кардиган, Црн Кардиган За Жени, Качулка Со Патент, Џемпери За Жени, Лесен Летен Кардиган, Блузи За Жени, Џемпери Од Џемпери, Есенски Џемпери за Жени, Исечен Џемпер, Џемпери Од Кардиган За Жени, Дуксери, Женски Блузи, Женски Џемпери. Ние ги цениме нашите клиенти и секогаш се трудиме да ви обезбедиме вид на услуга и обезбедување на здравјето и безбедноста на клиентите. Одличен подарок за сите сезони и одличен подарок за семејството и пријателите. Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви служиме што е можно поскоро. Предлози : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини што ја дадовме на сликите, изберете ја големината според тоа. Поради фотографијата и светлината на различни монитори, ве молиме дозволете некои разлики во бојата. Секојдневно направено подобро : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. Услуги на клиентите : ние прифаќаме враќање и размена на стоки во рок од 211 дена по продажбата без причина. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе обезбедиме задоволителни решенија.

Повеќе детали

Избор на купувачи