Кардиган За Жени Лесен Кружен Врат Плетен Кардиган Лабава Еднобојна Џемпер Палто Есенски Џемпери Од Кардиган
Неодамнешно

Кардиган За Жени Лесен Кружен Врат Плетен Кардиган Лабава Еднобојна Џемпер Палто Есенски Џемпери Од Кардиган

DEN 2.67

Достапно на барање

80" големина : погледнете ја големината НА сликата,ве молиме проверете ГИ ДЕТАЛИТЕ за мерење ПРЕД ДА НАРАЧАТЕ. Големина шема : .It Е Добар Избор Како Подарок За Девојки,Жени,Семејства,Пријатели,Роденденски Подарок,Годишнина Изненадување или подароци За Ноќта на Вештерките.61"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 еу : 38 БИСТА : 108СМ/42.62" должина : 95см/37.44" Должина : 92см/36. Пол : Жени.02" Должина : 96см/37.22"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 104см/40.Отворен Фронт, Долги Ракави,Цврста Боја,Шуплив Дизајн, Плетен Џемпер Од Кардиган.

Повеќе детали

Избор на купувачи