капут За Жени Женски Моден Рог Задебелен Капут Со Качулка Зимска Топла Јакна Женски Јакни Палта Црна + 5XL
Неодамнешно

капут За Жени Женски Моден Рог Задебелен Капут Со Качулка Зимска Топла Јакна Женски Јакни Палта Црна + 5XL

DEN 687.68

Достапно на барање

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL) . €Табела Со големини Големина : XL Биста : 98cm/38.58 "Рамо : 40cm/15.75" Ракав : 58cm/22.83 "Должина : 75cm/29.53". Големина : XXL Биста : 102cm/40.16 "Рамо : 41cm/16.14" Ракав : 59cm/23.23 "Должина : 76cm/29.92". Големина : XXXL Биста : 106cm/41.73 "Рамо : 42cm/16.54" Ракав : 60cm/23.62 "Должина : 77cm/30.31". Големина : XXXXL Биста : 110cm/43.31 "Рамо : 43cm/16.93" Ракав : 61cm/24.02 "Должина : 78cm/30.71". Големина : XXXXL Биста : 114cm/44.88" Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 62cm/24.41" Должина : 79cm/31.10 " Женски Мода Рог Копче Руно Згусне Палто Со Качулка Зима Топла Јакна Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Многу кул за носење, Нов Изглед 3 .Дизајнот на дуксери може да ве направи поубави и виталност, 4.Овој лесен, Капут е совршен за тие денови! Информации за производот : Сезона : Винтергендер : Женски Повод : Секојдневен, Материјал : Тип На Памучна Шема : Цврст Стил : Лежерен,должина На Ракавот : Целосна Јака : Должина На Дуксери : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линијата што добивате : 1 € Женски Капут. Пакетот вклучува : 1 КОМПЈУТЕР јакна. Јакни женски лесни летни јакни женски јакни женска облека велосипед зима тенка елегантна пролет 2021 големи димензии држач за машка јакна држач за јакна ѕид на отворено за есенски мажи женски модни брендови што дишат кожа деца со гроздобер јакна од мека обвивка женски водоотпорен дишечки дуксер преголема есенска јакна тесна кожна јакна тенка јакна карирана кошула лесна летна јакна 2-парче бејзбол кошула долга празнична облека бохо клупа гроздобер бел колеџ кардигани кардиган краток женски џемпер долга јакна елегантни бели фустани сатенска долга качулка јакна гроздобер зимска блуза сјајна делител црно лето секси колеџ деца колеџ јакна долга кошула чевли со долги ракави облека вечерни фустани кратко палто.

Повеќе детали

Избор на купувачи