Cedенски екипаж на екипажот на Keds
Неодамнешно

Cedенски екипаж на екипажот на Keds

DEN 367.84

Достапно на барање

Ако барате обична удобност на која можете да сметате, екипажот е совршен избор за вас. Одликувајќи се со перничиња, поддржувачи на гумени надворешни страни, дополнително подлога на петицата и пространа облик на пети, екипажот е таа суштинска патика за платно што ветерувате да стигнете повторно и одново, од година во година. • Патика за чипка • Горна платно : 100% памук • Мека и дишечка лента за дишење • Мека стапало на пена од ПУ • Флексибилна, лесна гума од гума • Упатства за нега : миење на самото место, суво на воздухот • Увезено.

Повеќе детали

Избор на купувачи