Единствени договори за женски измешани лаптопи со двојно градите РАГЛАН Зимски палто
Неодамнешно

Единствени договори за женски измешани лаптопи со двојно градите РАГЛАН Зимски палто

DEN 999.84

Достапно на барање

Лизгајте во овој палто на ровот на вашиот пат да работите за време на ладното утра или додајте го како удобен слој на вашата секојдневна маица и фармерки. Едноставно и стилски, тоа е задолжителна облека за зима. Повод : Бизнис состанок, кафуле, училиште, викенд, итн. Ве молиме проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. Моделот носи во големина S : Висина : 5'5 ", Градите : 34 7/8 инчи, половината : 26 3/4 инчи, колк : 37 инчи. Мерење (во инчи) Меѓународна големина - Подготвување на градите - Половина на половината - Должина на задниот дел - Хип Girthxs - - 36 1/4 35 32 1/4 39 3/8s 38 1/4 37 32 5/8 41 3/8m - 40 1/8 39 33 1/ 8 43 1/4 L - - 43 1/4 42 1/8 - 33 1/2 46 1/2xl 46 1/2 45 1/4 - 33 7/8 - - 49 5/8 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени за женски измешани скули со двојно градење РАГЛАН Зимски палто 52% полиестер 48% акрилик. Увезен. Раглан долг ракав. Две наклонети џебови . Комплетно наредени. Winderенски зимски палто. Машинско миење ладно.

Повеќе детали

Избор на купувачи