Женски Секојдневен Висок Струк Спортски Трчање Џогирање Панталони Удобност Спортски Панталони Џогер Панталони Широки Панталони
Неодамнешно

Женски Секојдневен Висок Струк Спортски Трчање Џогирање Панталони Удобност Спортски Панталони Џогер Панталони Широки Панталони

DEN 255.84

Достапно на барање

Опис : . Датум На Лансирање : 2020/12/01 . Бренд Име : MAWCLOS. Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. Стил : Женски Спортски Панталони Широки Панталони Панталони. Тип На Шема : Еднобојна, Врвка За Влечење, Еластичен Струк, Џебови. Боја : Црвена, Сива, Црна, Розова, Кларет, Виолетова, Темносина, Темно Сива (По Избор). Големина : S, M, L, XL, XXL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : 80% Памук, 20% Полиестер. Должина : Должина На Глуждот. Половината : Средината На Половината. Сезона : Пролет, Лето. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Спорт, Трчање. Карактеристики : . 1. Изработен е од меки и дише материјали, издржлива доволно лесна ткаенина за удобност. 2. Лесно се совпаѓа со маица, палто од јакна и патики. 3. Совршен за јога, вежбање, фитнес, трчање, секаков вид тренинг или секојдневна употреба. 4. Удобна и разноврсна, мазната, мека ткаенина се движи со вас за време на вашите секојдневни активности. Со заострената нога, прилагодлива врвка за влечење, овие панталони ќе бидат вашето ново движење за атлетски шик стил. Содржина На Пакетот : . 1 х Панталони (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). . Машинско Перење. Софи, Дише И Удобно. Висок струк, супер растеглив, непроѕирен. Совршен за џогирање, трчање, теретана, фитнес, аеробик, пилатес, вежбање, јога, секаков вид тренинг, салон, танц или секојдневна употреба.

Повеќе детали

Избор на купувачи