Секси Танц Жени Широк Нога Јога Панталони Висок Струк Тренингот Џогери Дневна Sweatpants Повик Лабава Тече Панталони Длабоко Сива L
Неодамнешно

Секси Танц Жени Широк Нога Јога Панталони Висок Струк Тренингот Џогери Дневна Sweatpants Повик Лабава Тече Панталони Длабоко

DEN 1.67

Достапно на барање

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами Дама, Женски, Девојки Стил : Жени Дневна Панталони, Палацо Панталони, Широка Нога Долга Панталони, Лабава Повик Панталони, Јога Бохо Панталони, Висок Појас Панталони Тип : Солидна Боја : Црна, Бела, Темно Сива, Светло Сина, Розова, Темно Црвена, Тула Црвена, Портокалова, Ѓумбир, Паун Зелена, Армија Зелена, Кралска Сина (Опционално)Големина : И, М, Л, Xl, 2xl, 3xl (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандексваист : Висока Должина На Половината : Долга Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Датуми, Филмови, Дневно, Училиште, Одмор, Улица, Пикник, Плажа,Јогафеатури : 1. Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс. Добрата количина на мек, дише, допир на кожата, прави да се чувствувате добро.2. Дизајн : женски широки панталони за нозе, широки лабави панталони, боемски сплит панталони, секојдневни палацо панталони, панталони со висок струк, секојдневни и лабави.3. Карактеристики : Женските дневни панталони се дизајнирани со еднобојна, еластична висока половина, широка нога, дневни панталони со шлиц, палацо панталони со висок струк за жени, лелеави панталони удобни и шик.4. Женските широки панталони за нозе се меки и погодни за кожата, погодни за различни прилики.Како што се пролет, лето, секојдневно, забави, плажа, дом, одмор, вечера, на отворено, ноќно излегување, одмор, секојдневен живот.5. Обичните лабави панталони се многу меки и удобни. Совршен за мода и елегантен дизајн, го прави погоден за сите дневни абење.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Панталони (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Палацо Панталони За Нозе, Панталони Со Широк Струк, Еластични Долги Панталони Со Поделени Половини. Материјал-95% Полиестер, 5% Спандекс. Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Секојдневни Широки Панталони За Нозе со Разделени, Лабави Удобни Секојдневни Панталони за Пижами, Палацо Панталони Со Висок Струк, Неправилни Долги Панталони Со Цврста Боја. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Панталони Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар - Овие Широки Панталони За Нозе Можат Добро да Се Совпаднат Со Речиси сите Ваши Врвови, Елек, Маица, Блуза, Врв Од Ками, Кроп Топ за Секојдневен Трендовски Изглед.

Повеќе детали

Избор на купувачи