Млкидк Женски Дуксери Облека Половина Патент Преголеми Дуксери Џогер Панталони Тренерки За Појавување Сет Ј2к Дуксер Браун М
Неодамнешно

Млкидк Женски Дуксери Облека Половина Патент Преголеми Дуксери Џогер Панталони Тренерки За Појавување Сет Ј2к Дуксер Браун М

DEN 399.68

Достапно на барање

Големина : С Биста : 110см/43.31" Рамо : 54см/21.26" Ракав : 53см/20.87" Колк : 92см/36.22" Половината : 57см/22.44" Должина : 72см/28.35" Должина : 107см/42.13"Големина : М Биста : 116см/45.67" Рамо : 56см/22.05" ракав : 54см/21.26" колк : 98см/38.58" половината : 62см/24.41" должина : 73см/28.74" должина : 108см/42.52"големина : л биста : 122см/48.03" рамо : 58см/22.83" ракав : 55см/21,65" колк : 104см/40,94" половината : 67см/26,38" должина : 74см/29,13" Должина : 109см/42,91"Големина : xl биста : 128см/50,39" рамо : 60см/23,62" ракав : 56см/22,05" колк : 110см/43,31" половината : 72см/28.35" должина : 75см/29.53" должина : 110см/43.31"големина : ххл Биста : 134см/52.76" Рамо : 62см/24.41" Ракав : 57см/22.44" колк : 116см/45.67" Половината : 77см/30.31" должина : 76см/29.92" должина : 111см/43.70"големина : хххл биста : 140см/55.12" рамо : 54см/21.26" ракав : 58см/22.83" колк : 122см/48.03" половината : 82см/32.28" должина : 77см/30.31" должина : 112см/44.09"стил : Мода, Секојдневен ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см Поради рачно мерење-ви благодариме за разбирањето ! (1 инч = 2,54 см)должина На Ракавот : Долги Ракави : women3.It изработен е од висококвалитетни материјали,чувство на мека рака, доволно издржлив,нема никаква штета на вашата кожа2.Одлично за секојдневна, дневна забава или фотографија, сигурен сум дека ќе ви се допаднаткарактеристики : 1.Модниот дизајн ве прави попривлечнипакетот вклучува : 1 компјутер топ+1 Компјутер Тип На Панталони : Табела со големина На печатење : Јака : Материјал За Ревер V-Врат : полиестератензија plz : ако вашето тело предлагаме да изберете поголема големина, благодарам и посакувам убав ден ! КАРАКТЕРИСТИКИ - женски дуксери 2 парче, четвртина патент дуксер жени, в-врат, Фенер Ракав, преголеми, висок струк, со џебови, ребрести манжетни, манжетни за глуждот се еластично дизајнирани. Стил-костими за Пот за жени комплет, половина патент пуловер жени, преголем пуловер, четвртина патент дуксери, пот костуми за жени 2 парче, капка рамо јака, 1/4 патент долги ракави дуксери, падне облека за жени, зимска модна облека, winterетска облека, y2k руно секојдневен стил, тинејџерски девојки паѓаат y2k облека. ПОВОД - овој салон поставува совршен за пижами партии и перница партија. Комплетите дуксери со пуловер се погодни за секојдневни, канцелариски, забавни, училишни, трчање, спорт, теретана, танцување, лизгање, пешачење, велосипедизам, пролет, fall и зима. ПЕРЕЊЕ - 2 парчиња облека. Рачно перење или машинско перење на ладна вода, не впивајте долго време, можете да го измиете во кеса за перење кога ќе изберете машинско перење.ВОДИЧ ЗА ГОЛЕМИНА-S=US(4-6), M=US(8-10), L=US(12-14), XL=US(16-18), салони за жени, изберете ја вашата нормална големина за долги пуловери со долги ракави, видете детали во богат опис. комплети за жени, дуксер за барби, подготвена облека, комплети за џогери од 2 парчиња за жени, комплет панталони за суи, облека за панталони од 2 парчиња за жени, комплети за салони со долги ракави за жени, комплети за шорцеви за жени 2 парчиња облека, женска облека за патување, комплет за женска облека, фустан за жени, две комплети облека за жени, женски костуми 2 парчиња комплет, алјаска мора да има, долги ракави дневни комплети за жени, облека за одмор, качулка за барби за жени, дводелна облека, облека за барби за жени, облека за патувања за жени.

Повеќе детали

Избор на купувачи