Ournourneуни колекција женска каролина удобна пена есдрил лизгачки клинови сандали
Неодамнешно

Ournourneуни колекција женска каролина удобна пена есдрил лизгачки клинови сандали

DEN 2.33

Достапно на барање

Уживајте во топлото време во колекцијата Caroline By Journee. Оваа страшна сандала има еластични горе за флексибилно вклопување и удобна пена од 7 мм TRU ™ подножје за дополнителна поддршка. Подготвена клин -потпетица, завиткана во Еспадрил, го усовршува дизајнот. Во колекцијата Journee, нашите стилови на сандали ќе бидат совршени за секоја пригода. Без разлика дали тоа е формален, деловен или обичен фустан, овие сандали ќе бидат совршен натпревар. Висина на пета : 1 1/2-инчен. Тип на пета : Клин клин. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Повлечете. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : направено од човекот. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 7 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 3.00
Пофалбата: